Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

4-strunové P-Bass basgitary | Kód produktu: 019-1010-800 | ID: 214901

Spomíname
Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická basgitara, Séria: American Vintage, Tvar tela: Precision Bass, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: laminovaný palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,74" (44,2mm), Počet pražcov: 20, Kobylka: 4-Saddle American Vintage Bass with Threaded Steel "Barrel" Saddles, Ladiaca mechanika: New American Vintage Reverse Open-Gear, Snímače: Vintage Split Single-Coil Precision Bass, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

American Vintage '63 Precision Bass je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Vintage. Tento model vôbec prvej elektrickej basgitary, je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti nástroja, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom aj pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s klasickým tvarom Precision Bass, je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s C tvarom, je osadený hmatníkom z laminovaného palisandru s 20 Vintage-Style pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,74" (44,2mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Vintage Split Single-Coil Precision Bass. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku American Vintage Bass s Threaded Steel "Barrel" Saddles a ladiacu mechaniku New American Vintage Reverse Open-Gear. Ovládacie prvky pozostávajú z ovládačov Master Volume a Master Tone. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Vintage '63 Precision Bass, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť