Fender American Standard Telecaster, Rosewood Fingerboard, Mystic Red

T-Modely | Kód produktu: 011-3200-794 | ID: 214813

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Fender American Standard Telecaster, Rosewood Fingerboard, Mystic Red

elektrická gitara, Séria: American Standard, Tvar tela: Telecaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle American Standard Strings-Through-Body Tele with Bent Steel Saddles and Stamped Brass Plate, Ladiaca mechanika: Deluxe Staggered Cast/Sealed Locking, Snímače: 2x Custom Shop Single-Coil Broadcaster, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Mystic Red

American Standard Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Standard. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšieho komfortu pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Standard Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Vintage Style pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Custom Shop Single-Coil Broadcaster pri kobylke a pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle American Standard Strings-Through-Body Tele s Bent Steel Saddles a Stamped Brass Platea uzavretú ladiacu mechaniku Deluxe Staggered Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Mystic Red. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Standard Telecaster, Rosewood Fingerboard, Mystic Red alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Standard Telecaster, Rosewood Fingerboard, Mystic Red
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť