Fender American Standard Telecaster, Left Handed, Maple Fingerboard, Mystic Blue

Elektrické gitary pre ľavákov | Kód produktu: 011-3222-795 | ID: 214818

Spomíname
Fender American Standard Telecaster, Left Handed, Maple Fingerboard, Mystic Blue

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Standard Telecaster, Left Handed, Maple Fingerboard, Mystic Blue

elektrická gitara, Séria: American Standard, Tvar tela: Telecaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 6-Saddle American Standard Strings-Through-Body Tele with Bent Steel Saddles and Stamped Brass Plate, Ladiaca mechanika: Deluxe Staggered Cast/Sealed Locking, Snímače: Custom Shop Single-Coil Broadcaster, Custom Shop „Twisted“ Single-Coil Tele, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Povrchová úprava: Mystic Blue

American Standard Telecaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Standard. Tento model prvej elektrickej gitary slávnej firmy je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšieho komfortu pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Standard Telecaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Telecasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo nástroja s tvarom Telecaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Custom Shop Single-Coil Broadcaster pri kobylke a Custom Shop „Twisted“ Single-Coil Tele pri krku. Práve vďaka tejto kombinácií gitara disponuje priezračným, ostrím zvukom typickým pre tento nástroj. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku 6-Saddle American Standard Strings-Through-Body Tele s Bent Steel Saddles a Stamped Brass Plate a uzavretú ladiacu mechaniku Deluxe Staggered Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládača Master Tone a Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Mystic Blue. Nástroj je určený pre ľavákov. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Standard Telecaster, Left Handed, Maple Fingerboard, Mystic Blue alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Standard Telecaster, Left Handed, Maple Fingerboard, Mystic Blue
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť