Fender American Standard Stratocaster, Left Handed, Rosewood Fingerboard, Mystic Blue

Elektrické gitary pre ľavákov | Kód produktu: 011-3020-795 | ID: 214806

Spomíname
Fender American Standard Stratocaster, Left Handed, Rosewood Fingerboard, Mystic Blue

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Standard Stratocaster, Left Handed, Rosewood Fingerboard, Mystic Blue

elektrická gitara, Séria: American Standard, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo with Bent Steel Saddles, Ladiaca mechanika: Fender Standard Cast/Sealed Staggered, Snímače: 3x Custom Shop Fat '50s Single-Coil Strat, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Mystic Blue

American Standard Stratocaster je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Standard. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšieho komfortu pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Standard Stratocaster ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená troma snímačmi Custom Shop Fat '50s Single-Coil Strat pri kobylke, v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku s dvojzvratným, synchronizovaným tremolom s Bent Steel Saddles a uzavretú ladiacu mechaniku Fender Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový snímač a Tone pre kobylkový a stredný snímač. Samozrejmosťou je ovládač Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Mystic Blue. Nástroj je určený pre ľavákov. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Standard Stratocaster, Left Handed, Rosewood Fingerboard, Mystic Blue alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Standard Stratocaster, Left Handed, Rosewood Fingerboard, Mystic Blue
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť