Fender American Standard Stratocaster HSS, Maple Fingerboard, Mystic Red

ST-Modely | Kód produktu: 011-3102-794 | ID: 214811

Spomíname
Fender American Standard Stratocaster HSS, Maple Fingerboard, Mystic Red

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Standard Stratocaster HSS, Maple Fingerboard, Mystic Red

elektrická gitara, Séria: American Standard, Tvar tela: Stratocaster, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: javor, Menzúra: 25,5" (648mm), Šírka nultého pražca: 1,68" (42,8mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: 2-Point Synchronized Tremolo with Bent Steel Saddles, Ladiaca mechanika: Deluxe Staggered Cast/Sealed, Snímače: 2x Custom Shop Fat '50s Single-Coil Strat, 1x Fender Diamondback Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, 2x Tone, 5-polohový prepínač, Povrchová úprava: Mystic Red

American Standard Stratocaster HSS je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Standard. Slávnu značku a jej najslávnejší model Stratocaster netreba zvlášť predstavovať. Tento štandardný model je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšieho komfortu pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. American Standard Stratocaster HSS ponúka to najlepšie z minulosti a prítomnosti Stratocasteru, ako je klasický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Gitara samozrejme disponuje fascinujúcim zvukom s priezračným, ale aj výdatným tónom. Telo nástroja s tvarom Stratocaster je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (648mm) a šírka nultého pražca 1,68" (42,8mm). Gitara je vybavená jedným snímačom Fender Diamondback Humbucking pri kobylke a dvoma snímačmi Custom Shop Fat '50s Single-Coil Strat v strede a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku s dvojzvratným, synchronizovaným tremolom s Bent Steel Saddles a uzavretú ladiacu mechaniku Deluxe Staggered Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 5-polohového prepínača, dvoch ovládačov Tone pre krkový a stredový snímač a Tone pre kobylkový snímač, respektíve pre kombináciu kobylkového a stredného snímača. Samozrejmosťou je ovládač Master Volume. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou Mystic Red.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Standard Stratocaster HSS, Maple Fingerboard, Mystic Red alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Standard Stratocaster HSS, Maple Fingerboard, Mystic Red
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť