Fender American Special Mustang, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Jaguar & Jazzmaster & Mustang | Kód produktu: 011-4200-300 | ID: 214822

Spomíname
Fender American Special Mustang, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Fender American Special Mustang, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst

elektrická gitara, Séria: American Special, Tvar tela: Mustang, Telo: jelša, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 24" (610mm), Šírka nultého pražca: 1,65" (42mm), Počet pražcov: 22, Kobylka: Adjusto-Matic with Anchored Tailpiece, Ladiaca mechanika: Standard Cast, Snímače: 2x Atomic Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, Master Tone, 3-polohový prepínač, Špeciálna elektronika: Push/Pull Coil Selector Switch, Povrchová úprava: 3-Color Sunburst

American Special Mustang je elektrická gitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Special. Mustang je ďalším modelom z rodiny slávnej značky, ktorý je pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už viac ako polstoročie. Nástroj ponúka klasický tón, harmonicky bohatý zvuk, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných gitaristov. Telo gitary s tvarom Mustang je zhotovené z jelšového dreva. Pohodlný javorový krk s moderným C tvarom je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 24" (610mm) a šírka nultého pražca 1,65" (42mm). Gitara je vybavená dvomi skvelými snímačmi Atomic Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje kobylku Adjusto-Matic s upevneným strunníkom a uzavretú ladiacu mechaniku Standard Cast. Ovládacie prvky pozostávajú z 3-polohového prepínača, ovládačov Master Tone a Master Volume. Špecialitou nástroja je možnosť rozpájania snímačov pomocou spínača Push/Pull Coil Selector, vďaka čomu môžete meniť zvuk hutných humbuckerov a elegantných single-coilov. Gitara je vyrobená s povrchovou úpravou 3-Color Sunburst.  

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Special Mustang, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Special Mustang, Rosewood Fingerboard, 3-Color Sunburst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť