Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood Fingerboard, Violin Burst

4-strunové Modern Bass | Kód produktu: 019-5500-733 | ID: 214923

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood Fingerboard, Violin Burst

elektrická basgitara, Séria: American Deluxe, Tvar tela: Dimension Bass, Telo: jaseň, Krk: javor, Hmatník: palisander, Menzúra: 34" (864mm), Šírka nultého pražca: 1,62" (41,3mm), Počet pražcov: 21, Kobylka: 4-Saddle Fender Hi-Mass, Ladiaca mechanika: Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys with Tapered Shafts, Snímače: 2x Dimension Humbucking, Ovládacie prvky: Master Volume, 3-pásmový EQ Treble Boost/Cut, Bass Boost/Cut, Mid Boost/Cut, 5-polohový prepínač, Špeciálna elektronika: 18V Preamp, Povrchová úprava: Violin Burst

American Deluxe Dimension Bass IV HH je elektrická basgitara od legendárnej spoločnosti Fender zo série American Deluxe. Dimension Bass patrí k ďalším pokračovateľom tradície založenej na jednoduchosti, inovatívnosti a čo najväčšom komforte pre hráčov, ktorá trvá už od prvej polovice 50-tych rokov. Basgitara ponúka fantastický tón, výkon, neodolateľný zovňajšok a dizajn, no rovnako aj moderné prvky a úpravy, vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre dnešných hudobníkov. Telo nástroja s tvarom Dimension Bass, je zhotovené z jaseňa. Pohodlný javorový krk s asymetrickým C tvarom, je osadený palisandrovým hmatníkom s 21 Medium Jumbo pražcami. Dĺžka menzúry je 34" (864mm) a šírka nultého pražca 1,62" (47,6mm). Gitara je vybavená dvoma snímačmi Dimension Humbucking pri kobylke a pri krku. Pochrómovaný hardware obsahuje 4-dielnu kobylku Fender Hi-Mass a ladiacu mechaniku Fender "F" Light-Weight Vintage-Paddle Keys. Elektronika nástroja je aktívna, doplnená o 18V predzosilňovač. Ovláda sa pomocou potenciometra Master Volume, 3-pásmového ekvalizéru Treble, Bass a Mid Boost/Cut a 5-polohového prepínača. Basgitara je vyrobená s povrchovou úpravou Violin Burst. 

Parametre a špecifikácia

Krajina pôvodu

USA

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood Fingerboard, Violin Burst alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Fender American Deluxe Dimension Bass IV HH, Rosewood Fingerboard, Violin Burst
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť