Beneo Trampoline 305 cm+protective net

Hojdačky, Trampolíny, Šmykľavky | Kód produktu: BENEO_TRAMPOLINES_10FT | ID: 310623

Beneo Trampoline 305 cm+protective net

Trampolína spoločnosti Beneo je navrhnutá pre radosť a zábavu detí. Vďaka svojim rozmerom je ideálna pre umiestnenie v záhrade alebo dvore domu. Pre maximálnu bezpečnosť všetky trampolíny Beneo podliehajú certifikátu EN-71, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť.

Trampolíny sú navrhnuté na základe prieskumu podnetov a žiadostí zákazníkov pre maximálnu úroveň kvality. Navyše sú dôkladne testované, čo zabezpečuje bezpečnosť a dlhodobú spokojnosť.

Vodeodolná bezpečnostná sieť s UV ochranou: Hrubšia bezpečnostná sieť trampolíny zabezpečuje dokonalú ochranu pred opotrebovaním. Sieť je vybavená malými otvormi, ktoré zabraňujú uviaznutiu detských prstov, čím sa minimalizuje možnosť poranenia.

Hladký a pevný povrch: Odrazová plocha trampolíny Beneo ponúka veľký priestor a bezpečnosť, vďaka pevnému povrchu a konštrukcii rámu. Podložka pre skákanie je vyrobená z polypropylénu (PP Mesh) a ponúka odolnosť voči vode a UV žiareniu. Hladký povrch podložky eliminuje drobné poranenia pokožky.

Vyšší a bezpečnejší odraz: Vďaka dostatočne dlhým pružinám a pevnej odrazovej ploche disponuje trampolína vynikajúcimi vlastnosťami pri skákaní. Pružiny sú vyrobené z galvanizovanej ocele, čo zaručuje dlhú životnosť, odolnosť voči korózii a lepšie vlastnosti.

Pevná, pozinkovaná konštrukcia: Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele so zinkovou povrchovou úpravou dodáva vysokú odolnosť a stabilitu. Nohy sú vybavené ochrannou vrstvou s odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Rám bezpečnostnej siete obsahuje hrubú penu pre zvýšenie bezpečnosti.

Vyvážené rozloženie hmotnosti: Nohy s tvarom C zabezpečujú stabilitu a rovnomerné rozloženie hmotnosti. Zvyšuje sa tým aj odrazová schopnosť celej plochy a stabilita.

Obsah balenia: 1 x trampolína, 1 x ochranná podložka trampolíny, sieť, montážna sada (pružinový vyťahovací nástroj (T-hák), manuál.

  • Priemer trampolíny: 305 cm
  • Počet nôh: 4
  • Počet pružín: 64
  • Dĺžka pružín: 135 mm
  • Maximálna nosnosť: 150 kg
  • Farba: Black/Green

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Beneo Trampoline 305 cm+protective net alebo ste mali možnosť produkt používať?

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Beneo Trampoline 305 cm+protective net
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť