Beneo Trampoline 305 cm+protective net

Hojdačky, Trampolíny, Šmykľavky | Kód produktu: BENEO_TRAMPOLINES_10FT | ID: 310623

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

Napíšte nám

Beneo Trampoline 305 cm+protective net

Trampolína spoločnosti Beneo je navrhnutá pre radosť a zábavu detí. Vďaka svojim rozmerom je ideálna pre umiestnenie v záhrade alebo dvore domu. Pre maximálnu bezpečnosť všetky trampolíny Beneo podliehajú certifikátu EN-71, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť.

Trampolíny sú navrhnuté na základe prieskumu podnetov a žiadostí zákazníkov pre maximálnu úroveň kvality. Navyše sú dôkladne testované, čo zabezpečuje bezpečnosť a dlhodobú spokojnosť.

Vodeodolná bezpečnostná sieť s UV ochranou: Hrubšia bezpečnostná sieť trampolíny zabezpečuje dokonalú ochranu pred opotrebovaním. Sieť je vybavená malými otvormi, ktoré zabraňujú uviaznutiu detských prstov, čím sa minimalizuje možnosť poranenia.

Hladký a pevný povrch: Odrazová plocha trampolíny Beneo ponúka veľký priestor a bezpečnosť, vďaka pevnému povrchu a konštrukcii rámu. Podložka pre skákanie je vyrobená z polypropylénu (PP Mesh) a ponúka odolnosť voči vode a UV žiareniu. Hladký povrch podložky eliminuje drobné poranenia pokožky.

Vyšší a bezpečnejší odraz: Vďaka dostatočne dlhým pružinám a pevnej odrazovej ploche disponuje trampolína vynikajúcimi vlastnosťami pri skákaní. Pružiny sú vyrobené z galvanizovanej ocele, čo zaručuje dlhú životnosť, odolnosť voči korózii a lepšie vlastnosti.

Pevná, pozinkovaná konštrukcia: Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele so zinkovou povrchovou úpravou dodáva vysokú odolnosť a stabilitu. Nohy sú vybavené ochrannou vrstvou s odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Rám bezpečnostnej siete obsahuje hrubú penu pre zvýšenie bezpečnosti.

Vyvážené rozloženie hmotnosti: Nohy s tvarom C zabezpečujú stabilitu a rovnomerné rozloženie hmotnosti. Zvyšuje sa tým aj odrazová schopnosť celej plochy a stabilita.

Obsah balenia: 1 x trampolína, 1 x ochranná podložka trampolíny, sieť, montážna sada (pružinový vyťahovací nástroj (T-hák), manuál.

  • Priemer trampolíny: 305 cm
  • Počet nôh: 4
  • Počet pružín: 64
  • Dĺžka pružín: 135 mm
  • Maximálna nosnosť: 150 kg
  • Farba: Black/Green

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Beneo Trampoline 305 cm+protective net alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Beneo Trampoline 305 cm+protective net
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť