Alto Professional TS315S Cover SET

Aktívne subwoofery | Kód produktu: TS315S-COVER-SET | ID: 315189

Alto Professional TS315S Cover SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET dvoch kusov za zvýhodnenú cenu. Oba budete skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ich vyberiete hneď, môžete ušetriť peniaze aj čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr.

Parametre a špecifikácia

Ponúkaná konfigurácia

Cover Set

Výkon

2000 W

Typ

Subwoofer

Výkon RMS

1000 W

Reproduktory

1x 15 "

Basový reproduktor

15"

Výškový reproduktor

Nie

Možnosť osadenia

Nest 36 mm

Farba

Čierna

Krajina pôvodu

Čína

Produkty v sete

1 x

Alto Professional TS315S

Alto Professional TS315S

Aktívny 15“ subwoofer zo série Alto Professional TS300. Zabezpečuje rozšírenie odozvy v basovom pásme akéhokoľvek reproduktora. Výsledkom je čistý zvuk s pôsobivými basovými frekvenciami, nerušenými stredmi a výškami.

Subwoofer je vybavený robustným basovým reproduktorom, ktorý je umiestnený v pevnej konštrukcii navrhnutej pre vysoký výkon v basovom pásme. Konštrukcia vyrobená z dreveného kompozitu s vysokou hustotou ponúka dokonalé akustické vlastnosti. To prináša jasný a plný zvuk.

Okrem vysokého výstupného výkonu prinášajú reproduktory TS300 série 6 voliteľných DSP režimov. Frekvenčná odozva subwoofera a crossovera je tak dokonale prispôsobená konkrétnemu reproduktoru, ktorý je používaný v kombinácii so subwooferom. 4 režimy sú prispôsobené pre kombináciu s reproduktormi Alto TS2 a TS3. Zvyšné 2 režimy (Hi-Pass a Bypass mode) sú vhodné pre akékoľvek ostatné reproduktory.

Technológia Finite Element Analysis (FEA) optimalizuje magnetickú štruktúru reproduktora a polohu cievky pre maximálnu citlivosť. Cievka s úzkym vinutím ponúka maximálne využitie výstupného signálu. Použité montážne materiály dodávajú vynikajúcu konzistenciu a odolnosť aj pri vysokých teplotách pre maximálnu spoľahlivosť systému.

TS315S je vybavený zabudovaným zosilňovačom s výkonom 2000 W (1000 W kontinuálny) a zabudovaným limiterom, ktorý prináša elektronickú ochranu, tepelnú ochranu a ochranu voči preťaženiu.

1 x

Alto Professional TS315S Cover

Alto Professional TS315S Cover

Polstrovaný prepravný obal pre aktívny subwoofer Alto Professional TS315S. Farba: Black.

Celkové hodnotenie založené na 0 používateľských recenziách:

0

Vlastníte Alto Professional TS315S Cover SET alebo ste mali možnosť produkt používať?

© 2004-2020 Muziker | Alto Professional TS315S Cover SET
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť