XVive B1 Bass Squeezer

Efektové pedále pre basgitaru | Kód produktu: XV-B-1-BASS-SQUEEZER | ID: 243182

XVive B1 Bass Squeezer

Kompaktný efektový pedál typu Overdrive/Compressor bre basgitaru. Bass Squeezer ponúka mohutný zvuk overdrive efektu, ktorý je prispôsobený najmä pre basgitarové frekvenčné pásmo. Pedál je zasadený v miniatúrnej pevnej kovovej konštrukcii a vybavený je trojicou potenciometrov a jedným prepínačom pre nastavenie zvuku. K dispozícii je ovládač pre úroveň skreslenia Overdrive, ovládač celkovej hlasitosti Volume, potenciometer pre nastavenie úrovne kompresie a prepínač, ktorý aktivuje a deaktivuje obvod overdriveu. Pedál je samozrejme vybavený kvalitným true bypass spínaním a napájať je ho možné výlučne pomocou 9V adaptéru, ktorý nie je súčasťou balenia.

Parametre a špecifikácia

Typ

Compressor, Overdrive

True bypass

Áno

Adaptér súčasťou balenia

Nie

Napájané

Nie

Krajina pôvodu

Čína

Celkové hodnotenie založené na 3 používateľských recenziách:

4,50

Vlastníte XVive B1 Bass Squeezer alebo ste mali možnosť produkt používať?

Márton F.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
15.10.2019

Szkeptikusan vásároltam meg ezt a pedált, mert nem egészen pontosan ilyet szerettem volna, de gondoltam kipróbálom. Ennek ellenére kifejezetten elégedett vagyok a pedállal. Nem kell csodákat várni tőle, de amire hivatott azt pontosan teljesíti. Az overdrive-ot egyáltalán nem használom, feleslegesnek érzem egy kompresszoron. Ha valaki csak egy sima kompresszálást szeretne, akkor tudom javasolni. Ennek ellenére fogok venni egy másik kompresszort is.

Anonym

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
04.09.2017

I've bought it in Slovenia, but I have to write a review, because it's a really great effect. Muziker has a fair price for this item, I've paid more. With Bass Squeezer you get two effects in one. A great and simple to use compressor, and a very good overdrive. If you have a bass amp without compressor and without overdrive/distortion (I have EBS Classic Session 120 combo) is Bass Squeezer mostly everything you need and you will have a great time and a lot of fun in soloing and playing it.

Miloš Ž.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
08.08.2017

Luštna zadevica. Sam jo nisem kupil sem jo pa probal. Z mojim Spectorjem z aktivnimi magneti in 18 voltnim preampom v basu je distorziral, če sem gumb obrnil čez prvo četrtino. Overdrive je dobr za mal umazat zvok. Sem se pa pogovarjal z Jamie Mallender( ta pedal je njegov signature pedal) na FB in je tudi on opazil da pedal v kombinaciji z basi k majo hot output zna distorzirat.

© 2004-2019 Muziker | XVive B1 Bass Squeezer
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť