Jackson JS32T Rhoads White with Black Bevels

Hard & Heavy | Kód produktu: 291-0126-577 | ID: 211824

Spomíname

Tento produkt sa nevyrába alebo nie je súčasťou aktuálnej ponuky.
Hľadáte náhradu?

0800 140 055 Napíšte nám

Jackson JS32T Rhoads White with Black Bevels

Elektrická gitara s tvarom tela Rhoads vyrobeným z topoľového dreva s čiernym lemovaním a polyuretánovým lakovaním, skrutkovaný „Speed Neck“ krk vyrobený z jedného kusu javora s grafitovým vystužením, palisandrovým hmatníkom osadeným 24 Jumbo pražcami rádiusom od 12“ do 16“, snímače 2x Jackson® High Output Humbucking, ovládanie pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a 3-polohovým prepínačom, Jackson Compensated -nastaviteľná kobylka so strunami cez telo, Jackson Die-Cast ladiace mechaniky, prevedenie White.

  Jackson JS32T Rhoads je elektrická gitara zo série JS určená nielen pre všetkých vyznávačov pekelne rýchlych gitarových riffov. Telo s charakteristickým tvarom Rhoads je vyrobené z lipového dreva pokryté polyuretánovým lakom. Skrutkovaný javorový krk s grafitovou výstužou je osadený kvalitným palisandrovým hmatníkom s 24 jumbo pražcami a s typickými, cool vyzerajúcimi značkami Pearloid Sharkfin. Dĺžka menzúry je 25.5" (648 mm) a šírka základného pražca 1.6875" (42.8 mm). O snímanie zvuku sa stará dvojica snímačov Jackson High Output 8 String Humbucking pri kobylke aj pri krku. Aj vďaka nim gitara disponuje veľmi agresívnym, ale aj pomerne bohatým zvukom, ktorý si obľúbilo množstvo gitarových velikánov. Ďalej obsahuje klasické ovládacie prvky ako 3 polohový prepínač, ovládač Master Volume a Master Tone. Hardware v čiernej farbe je rovnako klasická kobylka Jackson Compensated and Adjustable Strings-Through-Body a ladiaca mechanika Jackson Sealed Die-Cast. Povrchová úprava White with Black Bevels.

Parametre a špecifikácia

Typ

Flying V

Preferovaná ruka

Pravá ruka

Počet strún

6x, Oceľ

Farba

Biela

Farba podľa výrobcu

White with Black Bevels

Telo

Topoľ

Povrchová úprava krku

Satin Urethane

Hmatník

Palisander

Rádius hmatníka

12"-16"

Počet pražcov

24

Veľkosť pražcov

Jumbo

Menzúra (mm)

648

Kobylka/tremolo

Adjustable compensated bridge, string-through tail

Ladiace mechaniky

Die Cast

Nultý pražec

Black Plastic

Krajina pôvodu

Mexiko

Celkové hodnotenie založené na 5 používateľských recenziách:

4,28

Vlastníte Jackson JS32T Rhoads White with Black Bevels alebo ste mali možnosť produkt používať?

Gabriel K.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
31.01.2017

Pavol D.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
10.11.2015

Pekný skin má, ja sa na tej gitare učím hrať, takže nejaké slová, že sa na nej dobre hrá budú odo mňa bezvýznamné :). Ale údajne nejde o kvalitu gitary, ide o kvalitu gitaristu.

Alexander I.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
25.04.2014

Mal som ju moznost vyskúsat. Vo vyssom kategorii je to ozaj qrevska dobra gitara. Niektory myslia ze je to lacne .Nie. Cenovo je v poriadku. Snimace ? Kobylkovy treba vymenit na seymour duncan Dimebucker a za 372 € budete mat takú gitarku co jbe vas do betonu. Asi ju kupim. / Vyskosal som ju na Marshall AVT 150 hxt / pololampa/ a na marshall 1960 bedna 4x12 stereo/ . Boli na nu daké drátiky ,,struny,, a nalepeny kbylkovy pick up. nasadit 11 ky Elixir vymenit kobylkovú a JE TO ! 10 / 9

Jan B.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
21.03.2019

Za ty peníze fakt v pohodě hard and heavy kytára. Přecházím s ní na nový styl z Fender Squier Strat, a hraju ji na osvědčeném Randall RG1503 a jsem spokojen. Jen na délku horní ploutve si musim zvyknout. :-) Každou chvíli s ní někam jebnu. :-)

Tamás B.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
05.05.2017
© 2004-2019 Muziker | Jackson JS32T Rhoads White with Black Bevels
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť