CME Xkey37 LE

Master keyboardy 32-37 kláves | Kód produktu: XKEY-37-LE | ID: 285659

Zvýhodnené sety
s týmto produktom

CME Xkey37 LE
CME Xcable

CME Xkey37 LE

Prenosný MIDI klávesový kontrolér zo série Xkey, ktorý je o 20% ľahší ako 11-palcový MacBook Air - s hmotnosťou iba 880 g - a mimoriadne tenký vďaka svojej výške len 16 mm. Poskytuje 37 plnohodnotných kláves s vysokou citlivosťou a polyfonickým aftertouchom, je 100% kompatibilný s MIDI a je napájaný a aktualizovateľný prostredníctvom jediného kábla USB, bez potreby použitia batérií. Môže byť použitý s ľubovoľnými hudobnými aplikáciami na rôznych zariadeniach, ako aj s bezplatnou aplikáciou Xkey Plus pre vlastnú konfiguráciu klávesnice. Kontrolér tiež poskytuje tlačidlá Pitch Bend a Modulation, tlačidlá Octave +/- a tlačidlo Sustain, LED indikátor aktivity a robustné vysoko-kvalitné hliníkové telo, ktoré má tú istú povrchovú úpravu ako MacBook. K dispozícii je aj špeciálny konektor Xport, ktorý slúži ako MIDI OUT, vstup pre sustain pedál či expression pedál. Kábel Micro USB je súčasťou balenia. Špeciálny Xcable kábel je opcionálna. Rozmery: 553 x 135 x 16 mm.

Parametre a špecifikácia

Počet klávesov

37

Typ klaviatúry

Touch Sensitive

Prevádzka na batérie

Nie

Vstupy

Micro USB, X Cable

Keyboard Finish

Smooth

USB MIDI

Áno

Adaptér súčasťou balenia

Áno

Veľkosť klávesov

Standard

Balenie obsahuje

USB Cable, Quick Start Guide

Hmotnosť

880 g

Krajina pôvodu

Čína

Zakúpte si CME Xkey37 LE vo výhodnom sete.

SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny nástroj vhodné.

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

4,75

Vlastníte CME Xkey37 LE alebo ste mali možnosť produkt používať?

Branislav G.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
02.05.2019

Super klaviatúra. Niekomu sa tento klaves možno bude zdať ako nezmysel, ale po pár minútach používania budete prekvapený. Super vec...

© 2004-2019 Muziker | CME Xkey37 LE
Logo muziker
Nezmeškaj super akcie. Aktivuj si notifikácie!
Zapnúť