Auna Thunderstorm

Veľké prenosné reproduktory | Kód produktu: THUNDERSTORM | ID: 242505

Auna Thunderstorm

Prenosný, batériovo napájaný audio systém 2.1 s podporou bezdrôtového prenosu dát pomocou Bluetooth, ktorý hudobníkom a tanečníkom ponúka vernú zvukovú reprodukciu, rozsiahle možnosti pripojenia a vysoký stupeň mobility - a navyše umožňuje zmeniť každé vystúpenie na pôsobivý zážitok pomocou štýlového LED osvetlenia, ktoré je dostupné stlačením jedného tlačidla. Jadro tohto systému tvorí zabudovaný zosilňovač s dvomi osempalcovými (20 cm) woofermi a dvomi trojpalcovými (7,6 cm) tweetermi pre maximálnu výkonnosť a produkciu 2 x 60 wattov RMS. Či už užívateľ prehráva old-schoolové zlomené beaty alebo moderný dupstep či hip-hop, búšiace basy a čisté výšky sú precízne reprodukované aj pri vysokých hodnotách hlasitosti, bez akéhokoľvek skreslenia. Systém môže byť ovládaný pomocou kontrolnej sekcie umiestnenej priamo na zariadení alebo pomocou pribaleného diaľkového ovládača. Ešte jednoduchšou možnosťou je však diaľkové ovládanie pomocou bezdrôtového Bluetooth pripojenia cez aplikáciu Discolor DJ (dostupnej pre iOS aj android zariadenia), ktorá umožňuje nielen spätné prehrávanie hudby, ale aj použitie 5-pásmového ekvalizéra. Ponúka tiež 12 rôznych LED efektových presetov na vylepšenie akéhokoľvek vystúpenia. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie z App Store alebo Play Store. Okrem možnosti bezdrôtového pripojenia a prehrávania zo zariadení podporujúcich funkciu Bluetooth ponúka systém aj klasický linkový vstup pre pripojenie audio zariadení, akými sú mobilné telefóny a MP3 prehrávače. Umožňuje tiež prehrávanie hudby z SD pamäťových kariet alebo cez USB port, ktorý môže byť použitý aj pre napájanie pripojených zariadení, napr. smartfónov alebo tabletov. K dispozícii je aj zabudovaná FM rádio ladička. Hudobníci a umelci môžu ďalej využiť aj dva 6,3mm vstupy pre pripojenie mikrofónov alebo nástrojov, naprílad gitary. Vďaka osobitnej ovládacej sekcii, ktorá ponúka nezávislé nastavenie hlasitosti a nastaviteľné echo a delay efekty, môžu byť oba kanály optimalizované pre doladenie a konečnú úpravu farby zvuku - to zo systému robí skvelého spoločníka pre karaoke alebo pouličných hudobníkov. Zabudovaná lítiová batéria s kapacitou 6000mAh a nastaviteľný popruh na rameno zjednodušujú prepravu a mobilitu systému. Jeho tubulárna schránka s odolným gumenným povrchom žiari farbami vďaka zabudovaným LEDkám a je tak skvelým vizuálnym doplnkom v akomkoľvek priestore. Rozmery: 625 x 300 x 270 mm. Hmotnosť: 6,3 kg.

Parametre a špecifikácia

Farba

Čierna

Výkon

120 W

Krajina výroby

Čína

Celkové hodnotenie založené na 1 používateľskej recenzii:

4,88

Vlastníte Auna Thunderstorm alebo ste mali možnosť produkt používať?

Sergej B.

Kvalita vyhotovenia

Vlastnosti/Možnosti

Pomer cena/Kvalita

Celkový dojem

Dátum
22.09.2017

Hovorí sa, že nič nie je zadarmo. Ale tomu never, pretože u nás máš pri objednávke nad 49€ prepravu naozaj grátis.

Našiel si lepšiu cenu ako je u nás? To fakt? Pošli nám prosím ťa link a my cenu okamžite znížime.

Chceme totiž ponúkať tovar za tie najlepšie možné ceny. Viac info

Či existuje život po živote zatiaľ nevieme, ale život po nákupe áno. Vrátiť tovar bez udania dôvodu u nás môžeš až do 30-tich dní.

Nič sa nepýtame a rýchlo ti tovar vymeníme, alebo pošleme peniaze. Ty rozhoduješ. Viac info

Aj tie najlepšie produkty môžu mať niekedy problém. Je to nepríjemné. U nás máš však istotu, že problém odstránime rýchlo a odborne.

Na vybrané značky máme vlastný servis, ktorý berie všetky opravy ako výzvu.

Ahoj. Nie som robot, ale živý človek a mám odpovede na všetky tvoje otázky ohľadom života, vesmíru a nášho sortimentu.

Napíš mi email, chat, alebo rovno zavolaj, pokecáme a určite ti poradím.

Bezplatná linka (Po-Pi 8:00-19:00):
0800 140 055

Email:
podpora@muziker.sk

Ďalšie kontakty

© 2004-2019 Muziker | Auna Thunderstorm
Logo muziker
Nezmeškajte super akcie. Aktivujte si notifikácie.
Zapnúť